KONST / Oljemålningar / Oljemålning 13636455

nr 1363 6455

Brita af Klercker

(1906-2001), Sverige

Oljemålning, Signerad, Paris, Olja på duk, 32x40cm

Brita af Klercker, svensk målare född 1906, död 2001.

Utrop:

1.500 kr

Såld:

1.000 kr

måndag 30 november 2020
kl 18:27:57

30/11 13:06:42 1      Vinnande bud

Brita af Klercker

Läs mer om Brita af Klercker